Organizacja obozów i konferencji

Organizacja obozów i konferencji

Służba wśród dzieci i młodzieży. 

Osoba odpowiedzialna: Dorota – dorota_nowakowska@vp.pl

 

Obozy dziecięce: dla dzieci w wieku 8-12 lat, organizowane każdego lata w przepięknym Marylinie. To 10 dni pełnych uwielbienia, Biblii, ale także przygód, niespodzianek, zabaw i nie lada wyzwań do pokonania! Wydarzenie angażuje liderów młodzieżowych, a także młodzież z naszego kościoła, którzy sprawują opiekę nad dziećmi oraz budują z nimi wartościowe relacje.

Najbliższy termin: wakacje 2020 

 

Obóz dziecięcy 2019 – „W poszukiwaniu zaginionej Arki”

Obozy młodzieżowe – English Camp: coroczne wydarzenie dla nastolatków w wieku 13+. Ekipa native speakerów zza oceanu zapewnia codzienną dawkę języka angielskiego oraz eventy dotyczące ichniej kultury, a liderzy młodzieżowi z około-poznańskich zborów przygotowują atrakcyjny dla młodzieży program. To tydzień, który poprzez głoszoną Ewangelię, uwielbienie i grupki dyskusyjne zbliża do Boga, zapewniając jednocześnie masę atrakcji i integracji.

Najbliższy termin: wakacje 2020; więcej informacji: https://www.facebook.com/EnglishCampPoznan/

English Camp Poznań 2019 – „Home”

Konferencje przySŁOWIE: cykliczne wydarzenie organizowane dla młodzieży w wieku 13+. Konferencja to weekend pełen wykładów, warsztatów, modlitwy, uwielbienia i integracji. Różnorodni mówcy proponują ciekawe tematy do rozważenia, a liderzy uwielbienia nie zostawiają nikogo bez refleksji. To czas, w którym można poszerzać swoje znajomości, ponieważ na konferencję przyjeżdża młodzież z całej Polski.

Najbliższy termin: czerwiec 2020; więcej informacji: https://www.facebook.com/konferencjaprzyslowie/

I Konferencja „przySŁOWIE” 2018